Kas mes?

Vestuvestailande.lt –  esame lietuvių pora Mantas ir Rasa, gyvenantys Tailande, Koh Kood saloje. Mantas yra profesionalus vestuvių fotografas, Lietuvoje dirbęs daugelį metų. Ši sala jau ilgus metus tapo mūsų antrieji namai, kiekvienas šio rojaus kampelis yra mielas ir žinomas. Į Tailandą mūsų pirmoji kelionė įvyko prieš 9 metus, po kurios sekė kasmetinės ilgesnės ir igesnės kelionės, kol galiausiai atradome šią nepaprastą vietą pasaulyje. Vestuves organizuojame čia jau ketvirti metai. Mes galime suorganizuoti ne tik vestuvių ceremoniją bet ir mielai pasirūpinsime Jūsų visa kelione. Padedame surasti bei įsigyti lėktuvo bilietus taip pat pasirūpiname transportu iš Bankoko iki Koh Kood salos, pasiūlome optimaliausią apgyvendinimo variantą.

Be vestuvių planavimo mes taip pat užsiėmame savanoriška šuniukų gelbėjimo saloje veikla. Savo namuose Koh Kood saloje gyvename su 13 iš gatvės priglaustų šuniukų. Mūsų veiklą galite stebėti šiame Sabai Dog Koh Kood puslapyje.

Kur yra Koh Kood sala?

Koh Kood sala yra nutolusi nuo Bankoko per 300 kilometrų. Artimiausias miestelis iš kurio plaukia laivai į salą yra Trat. Iki Trat miestelio iš Bankoko galima vykti autobusu, taksi, privačiu transportu, lėktuvu. Pats geriausias būdas atvykti iš Bankoko yra su šia kompanija www.boonsiriferry.com. Tai privataus autobuso+laivo kelionės paketas. Šalia Koh Kood yra dvi kaimyninės salos Koh Chang ir Koh Mak. Koh Kood sala yra neatrastas Tailando brangakmenis apie kurią tik dabar žmonės pradeda sužinoti. Būtent todėl čia rasite krištolinio skaidrumo vandens bei nuostabių balto smėlio paplūdymių oazę. Didžioji dalis salos yra apaugusi neįžengiamomis džiunglėmis. Vienintelė transporto priemonė kurios pagalba galite apžiūrėti salą yra motoroleriais, arba privatus automobilis su vairuotoju.

Kaip atvykti į Koh Kood salą iš Bankoko?

Visi laivai į Koh Kood salą plaukia iš Trat miestelio, kuris yra 300km nuo Bankoko. Iš Bankoko iki Trat kelionė trunka 4 – 6,5val, priklausomai ar važiuojate mūsų privačiu transportu ar autobusu. Paskutinis laivas sezono metu iš Trat į Koh Kood išplaukia 15:00. Norint spėti atvykti į salą tą pačią dieną jūsų lėktuvas Bankoke turi  leistis ne vėliau 7 valandą ryto. Nusileidus vėliau jūs nespėsite į paskutinį laivą. Jeigu nespėjate į laivą tada galite pernakvoti Bankoke ir ryte vykti į Trat, arba atskridus vykti iki Trat miesto ir ten pernakvojus kitą rytą plaukti į Koh Koodą. Tiesioginio laivo iš Bankoko į Koh Kood salą nėra.  Iš Bankoko reikia vykti į Trat mietelį (300km – 4-6val) o iš ten jau su laivu plaukti iki salos (1,5val) Brangiausias būdas iki Trat miestelio būtų skrydis Iš Bankoko su Bangkok Airways aviakompanija. Lėktuvo kaina žmogui  apie 100eurų, beto atskridę vistiek turėsite laukti laivo pagal jų plaukimo tvarkaraštį. Skrydis trunka 1 valandą.

Kitas variantas – visuomeninis transportas: Bankoke  iš centre esančios Ekamai autobusų stoties kas valandą nuo 5:00 ryto iki 23:00 val važiuoja autobusai į Trat miestelį.  Autobuso kelionė trunka apie 7 val. Jeigu atskrendate ryte į Bankoką tai netgi atskridus 07val ryto jūs nespėsite su autobusu atvykti iki Trat, kadangi iš orouosto iki autobusų stoties apie 1,5val kelio, tad kol susitvarkysite vizas orouoste, atsiimsite bagažą, nuvyksite iki autobusų stoties ir sulauksite autobuso praeis gan daug laiko.

Optimaliausias būdas yra pasinaudoti šia kompanija www.boonsiriferry.com autobusas + laivas į salą.  Ši kompanija iš Bankoko, Khaosan Road gatvės išvyksta du kartus ryte: 05val ir 08val. Patogus firmos autobusas nuveš jus per 5val iki Trat prieplaukos, o iš ten tos pačios Boonsiri kompanijos laivas jus nuplukdins į Koh Kood salą. Laivas neišplaukia tol, kol neatvyksta jų autobusas iš Bankoko, tad tikrai nepavėluosite į laivą jei vyksite su jais. Jei tik leidžia galimybė važiuokite 05val ryto, nes jau 12:30 būsite Koh Kood saloje ir deginsite bambą. Išvykus 8:00 ryto saloje būsite jau pradėjus tempti apie 17val (18val jau visiška naktis Tailande).

Taip pat mes turime privatų transportą, lengvają mašiną, mini autobusiuką, su vairuotoju, kuris jus pasitinka orouoste ir nuveža iki prieplaukos. Tiek automobilyje tiek autobusiuke yra oro kondicionieriai, vairuotojas jums panorėjus gali sustoti prie banko, kad išsikeistumėte pinigus arba mieste, kad pavalgytumėt. Mūsų vairuotojas atveža jus iki laivo per 4 valandas, tad galite į salą spėti dar tą pačią dieną net jeigu atskrendate 9 val. ryto.

Iš viso į Koh Koodą plaukia 5 laivų kompanijos: Boonsiri Ferry, Ko Kut Express, Koh Kood Princess, Ko Kut Express Speedboat ir Super Jet. Jos visos plaukia iš Trato, Laem Sok prieplaukos. Jei atvykote į Trat miestą tai tiesiog centre paklauskite vietinių kur yra tos laivo kompanijos laukimo vieta. Iš ten jus paims pickup taxi ir nuveš iki laivo. Kaina už nuvežimą 40thb

Sezono metu nuo 15 spalio iki 15 gegužės laivai plaukia tokiu grafiku iš Laem Sok į Koh Kood: Laivai plaukia 1-1,5 val.

– Ko Kut Speedboat 10:30 – 600thb (16e)
– Boonsiri Ferry 10:45 – 500thb (13e)
– Koh Kood Princess 12:30 – 350thb (10e)
– Ko Kut Express 13:00 – 500thb (13e)
– Super Jet 12:45 – 500thb (13e)
– Boonsiri Ferry 14:20 –  500thb(13e)
– Ko Kut Speedboat 15:00 – 600thb (paskutinis laivas į salą) (16e)

Atplaukus į Ko Kood salą nemokamos taxi mašinos (pickup’ai) išvežioja po viešbučius, tereikia pasakyti viešbučio pavadinimą.

Iš Koh Koodo norint vykti į Koh Changą, Koh Maką, Trat ar Bankoką tiesiog užsisakykite bilietą viešbutyje, kuriame gyvensite, arba tiesiog praneškite mums ir mes viską užsakysime. Visi viešbučiai dirba su šiomis laivų kompanijomis. Norint atvykti į Koh Kood salą iš Puketo, Krabi visų pirma reikia vykti į Bankoką. Ir iš Bankoko iki Trat miestelio,

Ar sudaryta santuoka oficiali?

Vestuvestailande.lt organizuoja tik simbolines vestuvių ceremonijas ir sudaryta santuoka juridiškai negalioja. Taip yra todėl, kad Lietuvos valstybė Tailande neturi savo ambasados, kurioje ir reikia pateikti visus būtinus oficialiai santuokai dokumentus. Oficialus įteisinimas užima keletą dienų, kurias reikia praleisti Bankoke prieš ceremoniją bei vėl vykti į Bankoką po ceremonijos. Beto tik pora privalo tvarkytis šiuos dokumentus, įgalioti asmenys ar firmos netinka. Tai reiškia, kad kelis kartus atostogų metu reikėtų vykti į Bankoką į įvairias institucijas. Tam, kad to išvengti poros susirašo/susituokia oficialiai Lietuvoje arba ten kur gyvena prieš arba po kelionės.

Kas įeina į vestuvių kainą?

Jeigu nusprendėte pasinaudoti mūsų siūlomomis vestuvių organizavimo paslaugomis, pirma yra pasirašoma sutartis bei sumokamas 30 procentų avansas nuo pasirinkto paslaugų paketo, po to perkamas lėktuvo bilietas bei galiausiai rezervuojamas viešbutis. Lėktuvo bilietai bei apgyvendinimoas viešbutyje neįeina į paslaugų kainą. Lėktuvo bilietus iš Europos (pirmyn ir atgal) vienam asmeniui galima rasti už 350-500eurų. Mes mielai padėsime surasti optimaliausią lėktuvo bilietą. Šiame puslapyje www.momondo.com rasite geriausius skrydžių pasiūlymus. Apgyvendinimas Koh Kood saloje prasideda nuo 15 eurų už bendrabučio tipo, 50-100 eurų už viešbutį, 120-300 eurų už prabangų resortą. Kainos nurodytos dviems už naktį. Koh Kood saloje didžioji dalis viešbučių yra “bungalow” tipo nameliai. Dažniausiai būna su pusryčiais. All-Inclusive “viskas įskaičiuota” visame Tailande nėra, kadangi maistas yra nebrangus ir labai skanus. Norintiems sutaupyti rekomenduojame valgyti vietinėse kavinukėse, kur valgo vietiniai. Su malonumu visada parodysime ir papasakosime apie šias “slaptas” vieteles.

Renkantis viešbutį jūs turite du variantus:

  • apsigyventi minimum 4 naktis viename iš mūsų siūlomų viešbučių, su kuriais mes bendradarbiaujame ir nemokamai gauti to viešbučio paplūdimį ceremonijai
  • apsigyventi jūsų išsirinktame viešbutyje, ceremonija vyktų kito viešbučio paplūdimyje ir kainuotų papildomai 200e (paplūdimio nuoma + transportas iš/į jūsų viešbučio iki ceremonijos vietos)
  • Viešbučių sąrašą su kuriais mes dirbame rasite  paspaudę čia

Kaip vyksta vestuvės?

Paslaugų sutartį siūlome pasirašyti kaip galima anksčiau, ypač jeigu norite konkrečios dienos ceremonijai. Kiekvieną paslaugų paketą galime keisti pagal jūsų pageidavimus.

  • “Blessed Dream” ceremonijoje dalyvauja 3 vienuoliai, kurie palaimina santuoką pagal budizmo papročius. Šios ceremonijos metu taip pat atliekami vandens šventinimo, siūlo ir kt. ritualai. Norint užsisakyti vienuolių ceremoniją nereikia būti budistu. Ši ceremonija trunka 40-60 minučių. Po vienuolių palaiminimo jaunieji sumaino žiedus pagal europietiškas tradicijas. Ceremoniją galime atlikti paplūdimyje arba salos šventykloje.
  • “Paradise Dream” bei “Flower Dream” ceremonijos vyksta pagal europietiškas tradicijas ir jas atlieka ceremonijos vedėjas. Vedėją galima rinktis iš lietuviškai kalbančios moters, angliškai kalbančio tajaus. Ceremonija vyksta apie 20-30 minučių. Paslaugų paketų kainos nurodytos 2 žmonėms. Esant svečiams paslaugų kaina keičiasi priklausomai nuo žmonių skaičiaus bei pageidaujamų jiems paslaugų (nuo 45 eurų už svečią. Svečiui įskaičiuota: dekoruota kėde, tortas, šampanizuotas vynas, drėgnos servėtėlės, gaivieji gėrimai, geriamas vanduo). Romantiška vakarienė (jūros gėrybės, tajiška virtuvė) kainuoja 95e svečiui.

Kada vykti į Tailandą?

Geriausi mėnesiai planuoti vestuves yra nuo spalio viduro iki gegužės mėnesio. Tada mažiausia lietaus tikimybė. Pats sezono pikas Tailande yra nuo gruodžio mėnesio iki sausio vidurio, kadangi daugelis turistų atvyksta švęsti Kalėdas ir Naujus metus. Gruodžio mėnesį gali būti brangūs skrydžiai, beto kai kurie viešbučiai pabrangsta apie 30 procentų, bei yra užsakomi prieš metus laiko. Siūlome viešbutį užsisakyti kaip įmanoma anksčiau. Esant stipriam lietui ceremoniją įmanoma nukelti kitai dienai. Perkelti į kitą dieną negalioja “Flower dream” paketui, kadangi gyvos gėlės kitai dienai bus nuvytusios.

Prieš keliaujant į Tailandą siūlome prisijungti prie didžiausios Lietuvos diskusijos grupės apie Tailande Tailandas savarankiškai

Jeigu turite kokių nors klausimų susisiekti galite su mumis parašę užklausą. Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Fotosesijų vietos saloje

Jeigu pageidautumėte užsisakyti papildomą fotosesijos valandą (140e/val – 20 pilnai retušuotų nuotraukų), galite rinktis vieną ar kelias žemiau išvardintas lokacijas, priklausomai ar jos arti viena kitos. Į fotosesijos vietas galima vykti motoroleriais arba užsakyti privačią mašiną su vairuotoju (~40eurų priklausomai nuo maršruto)

48464544434035333231302928a28262120191817161514131211109543010010001